Verkooppunten

Onze muurstickers kunnen direct online worden gekocht in de webshop en ook via een aantal hele leuke verkooppunten door het land heen. Ga jij lekker shoppen in jouw lievelingsstad? Sticky Tales muurstickers kun je bij een aantal verschillende verkooppunten zien en in de winkel kopen. Wel belangrijk om te weten: Niet al onze muurstickers zijn bij alle verkooppunten te koop. De voorleesverhaaltjes blijven altijd voor jou en je kleintje(s) gratis beschikbaar. Online delen wij de voorleesverhaaltjes op onze website, ons Instagram account en via de nieuwsbrief. Zorg dus dat je ons volgt en/of inschrijft voor de nieuwsbrief, uiteraard ook als je de muurstickers via een verkooppunt koopt. Wij hebben samenwerkingen met de leukste (online) kinderwinkels, cadeauwinkels en conceptstores in Nederland.

Kado, kleding en meer Hoge Ramen: Grote Overstraat 48 in Deventer https://www.hoge-ramen.nl/

Winkeltje van Madame kadowinkel: Weverstraat 5 in Oosterbeek https://winkeltjevanmadame.nl/

Speelgoed winkel De 3 vosjes: Elzapassage 54 in Helmond https://www.3vosjes.nl/

Dots conceptstore & kado: Langendijk 18 in Gorinchem https://www.dotsconceptstore.nl/

Piggy’s Kadowinkel: Varkensmarkt 23 in Hilvarenbeek https://www.piggys.nl/

Goesting bijzondere kadootjes: Bisschop de Vetplein 5 in Gilze

Rammelaer Zitterd kinderwinkel: Steenweg 24 in Sittard https://www.rammelaerzitterd.nl/

De Nieuwe Winkel conceptstore & kado: Tolbrugstraat 24 in Breda https://denieuwewinkel.eu/

Omdat Uden kadowinkel: Sacramentsweg 20 in Uden

Kinderboekwinkel Nijmegen: Kannenmarkt 27 in Nijmegen https://kinderboekwinkelnijmegen.nl/

To Cato conceptstore & kado: Dokter H. de Vriesplein 2 in Arkel https://tocato.nl/

Leut conceptstore: Molenstraat 27a in Zundert https://leutconceptstore.nl/

So Little kinderwinkel: Stationsstraat 1a in Heythuysen https://www.solittle.nl/

Power yoga Center: Wilhelminastraat 30a in Waalwijk https://poyomicenter.nl/

Vrolijk Speelgoed: Victoriestraat 45 in Turnhout https://www.vrolijkspeelgoed.be/

Winkel vol Winkels conceptstore & kado: Stationsstraat 1 in Essen http://www.winkelvolwinkels.eu/

Meneer Paprika: Koningstraat 19 in Haarlem https://meneerpaprika.nl/

Hunnie Kinderwinkel: Van Beethovensingel 48 in Rotterdam https://www.hunnie.nl/

Superspul speelgoedwinkel: Laarstraat 21 in Zutphen https://www.super-spul.nl/

Kiek Kids lifestyle & kidswear: Julianastraat 52 in Alphen aan de Rijn https://www.kiek.nl/

Sjieke Boel kinderwinkel: Burgemeester Cortenstraat 4a-03 in Maastricht https://www.sjiekeboel.nl/

Moois crea kado: Markt 22 in Reusel https://www.mooiscreakado.nl/

Gewoon een mama: Paalstraat 49 in Schoten (België) https://www.gewooneenmama.be/

Ms. Verhip: Huizerweg 49 in Bussum https://www.msverhip.nl/

Houtendiershop: Donkerstraat 18 in Harderwijk https://www.houtendiershop.com/nl/

Speelgoedwinkel de Wissel: van Boetzelaerlaan 130 in Den Haag

Pim’s Olifant: van Weedestraat 86 in Soest: https://pimsolifant.nl/

Miek-Kado, Dorpsstraat 76 in Giessenburg: https://libris.nl/miek-kado

Online webshop Flavourites via https://www.flavourites.nl/webshop/stickytales_nl

Binnenkort verkrijgbaar bij:

Poussette, Leuvensestraat 19 in Aarschot (België) : https://www.poussettestore.be/

Mini Me Delft, Hippolytusbuurt 19 in Delft: https://minimekidsstore.nl/

Casperle Kinder en Jeugdboeken, Sarphatipark 99 in Amsterdam: https://www.casperle.nl/

D’uk Kinderwinkel, Hoogstraat 66B in Schiedam: https://www.d-uk.nl/

Wij zijn een nieuw muursticker merk en zijn nu al dankbaar voor deze mooie samenwerkingen. Er komen snel nieuwe verkooppunten bij. Wil jij ook Sticky Tales in jouw winkel verkopen? Wij zijn nog op zoek naar hele mooie samenwerkingen. Voor meer informatie neem contact op met Rick, mede eigenaar van Sticky Tales via ons mailadres op: kiki@stickytales.nl